Site icon Klimatyzacja | Pompy Ciepła

Klimatyzacja w pojazdach

klimatyzacja autobus ciężarówka maszyny rolnicze

klimatyzacja autobus ciężarówka maszyny rolnicze

Dzięki swojej pozycji Śląskiego lidera w klimatyzatorach pracujących w:

AD-Serwis stało się nieliczną firmą na Śląsku zajmującą się naprawą tego typu klimatyzatorów w pojazdach. Od momentu pierwszych prac serwisowych w 1995 roku zdobyliśmy ponad 25-letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania jakością systemów termicznych stosowanych w autobusach i innych tego typu pojazdach.

Nasz zespół w dziale A / C Bus AD-Serwis ma kompleksowe podejście, oferując unikalne umiejetności serwisowe  swoim klientom – zamiast wymieniać moduły klimatyzacyjne zawsze staramy się naprawić istniejące jednostki .

Ponadto oferujemy ładowanie freonem instalacji klimatyzacji pojazdów w optymalnej ilości wymaganej do prawidłowego funkcjonowania. Pełna wymiana freonu z klimatyzatora (wprowadzenie odkurzacza freon). Identyfikacja wszelkich strat / wycieków freonu z rozwiązaniem kontrastowym UV. Czyszczenie obiektu klimatyzacji.
Kompletny proces automatyczny: wymiana chłodniczy, badanie ciśnieniowe, odkurzanie, kontrola, świeży dodatek oleju i dodatek do UV.
Świadczymy również usługi konserwacyjne w klimatyzacjach poprzez czyszczenie i pranie obwodów wewnętrznych. Zaleca się, aby operacja ta była wykonywana okresowo, w zależności od zaleceń producenta. Higiena obwodu klimatycznego zapewnia w systemie chłodniczym czyste i zdrowe powietrze, bez bakterii oraz grzybów.
Zaleca się raz na dwa lata sprawdzenie układu klimatyzacji, aby zapewnić jej funkcjonowanie. W przypadku zmniejszonej objętości freonu istnieje ryzyko przeciążenia sprężarki i jego awarii.

 

Exit mobile version